Zobacz jakie usługi możemy zaproponować

Pomagamy w kompleksowy sposób stworzyć Twój wizerunek w Internecie.

Wybierz usługę dla siebie

Web Design

Nasze projekty tworzymy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego zwracamy szczególną uwagę na to, aby strony, które budujemy były zgodne z Responsive Web Design, czyli by dopasowywały swoje treści do rozmiarów urządzeń w różnych rozdzielczościach. Staramy się, aby nasze strony internetowe łączyła prostota obsługi oraz wysoka estetyka wizualna. Dbamy o to na każdym etapie projektu.

Web Development

Po zakodowaniu strony internetowej, oferujemy Ci pełne wsparcie podczas jej wdrożenia tak, aby była widoczna w sieci. Dlatego zajmiemy się wyborem hostingu i domeny, zainstalujemy stronę na serwerze, zajmiemy się automatyzacją usług oraz zoptymalizujemy stronę pod kątem S.E.O w taki sposób, aby miała szanse na jak najlepsze wyniki podczas pozycjonowania w różnych wyszukiwarkach internetowych.

Projekty graficzne

Zdajemy sobie sprawę, że stworzenie dobrego projektu graficznego to nie tylko przygotowanie oryginalnej grafiki. To również zrozumienie filozofii firmy oraz jej wartości tak, by umożliwić zaprojektowanie wizerunku, który w przyszłości będzie kojarzony wyłącznie i nierozerwalnie z Twoją firmą. Zaprojektujemy dla Ciebie logo, stworzymy projekt wizytówki, ulotki lub baner reklamowy.

Usługi interaktywne

Masz pomysł na inną, ciekawą funkcjonalność na swojej stronie www? Może potrzebujesz ścieżki dźwiękowej, a może nie masz przygotowanych tekstów? Jeżeli potrzebujesz zdjęć produktów do swojego sklepu internetowego lub szukasz jeszcze czegoś innego - dobrze trafiłeś! Postaramy się pomóc i w tym zakresie. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie jak najlepsze rozwiązanie.

Oprogramowanie oraz wybrane technologie, z których korzystamy podczas realizacji naszych projektów

Jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji, czy skorzystać z naszych usług, sprawdź nasze ostatnio zrealizowane projekty

jesteśmy do twojej dyspozycji